Yurtiçi Faktoring

Garanti Hizmeti

Olası tahsilat sorunlarıyla karşılaşmamanız için vadeli alacaklarınızı garanti altına alarak tahsilat sıkıntılarına son verebilirsiniz. Müşterileriniz profesyonel bir bakış açışıyla değerlendirileceğinden daha güvenle satış yapabileceksiniz. Garanti kapsamındaki alacaklarınızı erkenden tahsil edip daha likit bir bilanço ve makul rasyolara sahip olma imkânınız da bulunmaktadır.

Tahsilat Hizmeti

Vadeli alacaklarınızın profesyonel ekiplerce takip ve tahsilinin yapılması şirketinize zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayacaktır. Takip ve tahsilat süreçlerinin tarafımızca yürütülmesi zaman ve kaynak tasarrufu yaratır.

Finansman Hizmeti

Açık Hesap Vadeli Alacaklar (Çek / Senet Temin İmkânı Olmayan Alacaklar):

Vadeli alacaklarınız var, ancak çek senet gibi tahsilat araçları temin etme imkânınız pek yok; tedarikçi finansmanı tam da sizin çözümünüz...

İç piyasadaki rekabet nedeniyle satışlarda vadelerin uzaması ve tahsilatların güçleşmesi beraberinde kredi riski getirdiği gibi işletme sermayesi ihtiyacınızı da artırır. İyi bir müşteri portföyüne sahip olmanıza ve risk sorununuzun bulunmamasına karşın bu basit gerçek işletme, sermayenizin bağlanmasına ve finansman ihtiyacınınızın her geçen gün artmasına yol açar.

Çek / Senetli Vadeli Alacaklar:

Vadeli çek ve senetleriniz var, hızlı ve esnek finansman ihtiyacı içerisindesiniz.